86-574-27966876

Контактирајте не

Ningbo Wegro Детски производи копродукции, ООД.

адреса

Бр.29, Лејн 321, Тонг Ning патот, Хонг Танг индустриски парк C, Jiangbei округ, Ningbo 

Е-пошта

 Judy.chu@wegro.cn

Твитер: @Cuizi_Zhu

телефон

ТИМ: 1299490557

Тел: 86-574-27966877

Факс: 86-574-27966877

Телефон: 86-13685811008

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!